Dyżury Radnych Rady Miejskiej


.

30‑11‑2018 15:13:16

 

 

Wykaz dyżurów Radnych Rady Miejskiej w Sieradzu

w dniach 18.11.2019 - 30.12.2019

 

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Sieradzu
Urszula Rozmarynowska

Czwartek w godz. 11.00 - 14.00

 

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Sieradzu
Arkadiusz Góraj

Ostatni wtorek miesiąca w godz. 7.30 - 15.30

 

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Sieradzu
Beata Jacyszyn

Środa w godz. 14.30 - 15.30

 

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Sieradzu
Marcin Sośnicki

Poniedziałek w godz. 7.30 - 8.30

 

Radni Rady Miejskiej

18.11.2019r. - Owczarek Mirosław, Perka Ryszard

25.11.2019r. - Pietrus Jolanta, Przybyłek Jacek

02.12.2019r. - Słupińska Magdalena, Szydło Cezary

09.12.2019r. - Czapnik Andrzej, Czarnecki Zbigniew

16.12.2019r. - Delida Grzegorz, Góra Mariusz

23.12.2019 r. - Góraj Juliusz, Kamola Marzanna

30.12.2019 r. - Kiełbasa Witold, Kosatka Stanisław

 

Dyżury Radnych odbywają się w Biurze Rady Miejskiej,
Urząd Miasta Sieradza, Plac Wojewódzki 1, pok. 30, /I piętro/ w godz. 15.00 - 17.00

Radny Pan Mirosław Antoni Owczarek będzie pełnił dyżury w kazdy wtorek w godz. 13.00 - 15.00

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Jacek Potakowski
email: j.potakowski@umsieradz.pl
, w dniu:  30‑11‑2018 15:12:51
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Jacek Potakowski
email: j.potakowski@umsieradz.pl
, w dniu:  30‑11‑2018 15:12:51
Data ostatniej aktualizacji:
30‑11‑2018 15:22:05
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie