Dyżury Radnych Rady Miejskiej


.

30‑11‑2018 15:13:16

 

Wykaz dyżurów Radnych Rady Miejskiej w Sieradzu

w dniach 03.12.2018 - 25.02.2019

 

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Sieradzu
Urszula Rozmarynowska

Czwartek w godz. 11.00 - 14.00

 

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Sieradzu
Arkadiusz Góraj

Piątek w godz. 11.00 - 14.00

 

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Sieradzu
Beata Jacyszyn

Środa w godz. 14.30 - 15.30

 

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Sieradzu
Marcin Sośnicki

Poniedziałek w godz. 7.30 - 8.30

 

Radni Rady Miejskiej

03.12.2018 r.    Czapnik Andrzej, Czarnecki Zbigniew
10.12.2018 r.    Delida Grzegorz, Góra Mariusz
17.12.2018 r.    Góraj Juliusz, Kamola Marzanna
07.01.2019 r.    Kiełbasa Witold, Kosatka Stanisław
14.01.2019 r.    Miśkiewicz Zbigniew, Mosiniak Zdzisław
21.01.2019 r.    Owczarek Mirosław, Perka Ryszard  
28.01.2019 r.    Pietrus Jolanta, Przybyłek Jacek
04.02.2019 r.    Słupińska Magdalena, Szydło Cezary
11.02.2018 r.    Czapnik Andrzej, Czarnecki Zbigniew
18.02.2019 r.    Delida Grzegorz, Góra Mariusz
25.02.2019 r.    Góraj Juliusz, Kamola Marzanna

 

Dyżury Radnych odbywają się w Biurze Rady Miejskiej,
Urząd Miasta Sieradza, Plac Wojewódzki 1, pok. 30, /I piętro/ w godz. 15.00 - 17.00

Radny Pan Mirosław Antoni Owczarek będzie pełnił dyżury w kazdy wtorek w godz. 13.00 - 15.00

 

 

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Jacek Potakowski
email: j.potakowski@umsieradz.pl
, w dniu:  30‑11‑2018 15:12:51
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Jacek Potakowski
email: j.potakowski@umsieradz.pl
, w dniu:  $dateTool.format("dd-MM-yyyy HH:mm:ss", $date).replace(" ", " ").replace("-","‑").replace(" 00:00:00", "")
Data ostatniej aktualizacji:
30‑11‑2018 15:22:05
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive