Dyżury Radnych


.

09‑09‑2015 10:12:41

WYKAZ DYŻURÓW
Radnych Rady Miejskiej w Sieradzu
w dniach od  06.02.2017 do 24.04.2017 r.

 

Przewodniczący Rady Miejskiej w Sieradzu
Owczarek Mirosław Antoni

Wtorek w godz. 13.00  -  15.00
 

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Sieradzu 
Jacyszyn  Beata

Poniedziałek w godz. 14.30 - 15.30

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Sieradzu
Rozmarynowska Urszula 

Środa  w godz. 14.30  -  15.30

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Sieradzu
Olejnik Tomasz

Czwartek  w godz. 14.00 – 15.00

 

Dyżury Radnych Rady Miejskiej w Sieradzu

Data dyżuru Imię i nazwisko radnego
06.02.2017 Karol Męcfal, Zbigniew Miśkiewicz
13.02.2017 Mirosław Owczarek, Ryszard Perka
20.02.2017 Krzysztof Chlebicz, Iwona Siercha
27.02.2017 Magdalena Słupińska, Elżbieta Żywica
06.03.2017 Paweł Armanowski, Jolanta Pietrus
13.03.2017 Andrzej Czapnik, Aleksander Czernow
20.03.2017 Mariusz Góra, Arkadiusz Góraj
27.03.2017 Stanisław Kaczmarek, Marzanna Kamola
03.04.2017 Andrzej Krawczyk, Karol Męcfal
10.04.2017 Zbigniew Miśkiewicz, Mirosław Owczarek
24.04.2017 Ryszard Perka, Jolanta Pietrus
 

Dyżury Radnych odbywają się w Biurze Obsługi Prezydenta i Rady Urząd Miasta Sieradza 
pok. 30 /I piętro/  w godz. 15.00 - 17.00 (tel. 43 82–66-129, 43 82-66–130).

Informujemy ponadto, że Radny Pan Arkadiusz Góraj pełni dyżury
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00
w Biurze Poselskim Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Cezarego Tomczyka ul. Rynek 19.

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Adam Kmiecik tel.:(42) 684-98-91 fax: (42) 684-98-92 , w dniu:  18‑03‑2015 10:26:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Jacek Potakowski
email: j.potakowski@umsieradz.pl
, w dniu:  01‑01‑1970 01:00:00
Data ostatniej aktualizacji:
26‑02‑2016 15:21:23
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive