Dyżury Radnych


.

24‑04‑2017 09:00:41

WYKAZ DYŻURÓW
Radnych Rady Miejskiej w Sieradzu
w dniach od 19.03.2018 do 25.06.2018 r.

 

Przewodniczący Rady Miejskiej w Sieradzu
Owczarek Mirosław Antoni

Wtorek w godz. 13.00 - 15.00
 

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Sieradzu 
Jacyszyn Beata

Poniedziałek w godz. 14.30 - 15.30

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Sieradzu
Rozmarynowska Urszula 

Środa w godz. 14.30 - 15.30

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Sieradzu
Olejnik Tomasz

Czwartek w godz. 14.00 – 15.00

 

Dyżury Radnych Rady Miejskiej w Sieradzu

Data dyżuru Imię i nazwisko radnego
19.03.2018 Iwona Siercha, Magdalena Słupińska
26.03.2018 Elżbieta Żywica, Paweł Armanowski
09.04.2018 Krzysztof Chlebicz, Andzrej Czapnik
16.04.2018 Andrzej Czapnik, Aleksander Czernow
23.04.2018 Mariusz Góra, Arkadiusz Góraj
30.04.2018 Stanisław Kaczmarek, Marzanna Kamola
07.05.2018 Andrzej Krawczyk, Karol Męcfal
14.05.2018 Zbigniew Miśkiewicz, Mirosław Owczarek
21.05.2018 Ryszard Perka, Jolanta Pietrus
28.05.2018 Iwona Siercha, Magdalena Słupińska
04.06.2018 Elżbieta Żywica, Paweł Armanowski
11.06.2018 Krzysztof Chlebicz, Andrzej Czapnik
18.06.2018 Aleksander Czernow, Mariusz Góra
25.06.2018 Arkadiusz Góraj, Stanisław Kaczmarek
 

Dyżury Radnych odbywają się w Biurze Rady Miejskiej Urząd Miasta Sieradza 
pok. 30 /I piętro/ w godz. 15.00 - 17.00 (tel. 43 82-66-129, 43 82-66-130).
 

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Adam Kmiecik tel.:(42) 684-98-91 fax: (42) 684-98-92 , w dniu:  18‑03‑2015 10:26:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Jacek Potakowski
email: j.potakowski@umsieradz.pl
, w dniu:  18‑03‑2015 10:26:00
Data ostatniej aktualizacji:
26‑02‑2016 15:21:23
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie